دیفای از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟ - دیجی ارز

دیفای از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

دسته‌بندی نشده
خلاصه توضیحات:
در خدمات دیفای، شما می توانید پول خود را نگهداری کنید. شما همچنین می توانید تنها در عرض چند دقیقه، انتقال وجه انجام دهید.

اشتراک گذاری این مطلب:

دیفای یک سیستم مالی باز و بین المللی است که امروزه در عصر اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. دیفای جایگزینی برای سیستمی است که مات می باشد و به شدت تحت کنترل است و با استفاده از زیر ساخت ها و مراحل چند دهه در کنار هم قرار می گیرد. این سیستم به شما کمک می کند تا بتوانید پول خود را کنترل کنید. شما با استفاده از این سیستم می توانید به بازارهای جهانی و گزینه های جایگزین برای ارز محلی و یا گزینه های بانکی خود دسترسی داشته باشید. محصولات دیفای خدمات مالی خود را در اختیار افرادی قرار می دهند که به اینترنت متصل هستند. دیفای تا حد زیادی تحت مالکیت و نگهداری کاربران است. تا این لحظه ده ها میلیارد دلار ارز دیجیتال با استفاده از اپلیکیشن های دیفای جریان داشته اند و این روند هر روز در حال پیشرفت است.

در واقع، دیفای یک اصطلاح جمعی برای محصولات و خدمات مالی است که در اختیار افرادی قرار می گیرد که به اینترنت دسترسی دارند و می توانند از اتریوم استفاده کنند. با استفاده از DeFi، بازارها همیشه باز هستند و هیچ مقام متمرکزی نمی تواند باعث مسدود شدن پرداخت ها و یا مانع دسترسی شما به هر چیزی شود. خدماتی که قبلا از سرعت پایینی برخوردار بوده اند و این احتمال وجود داشته تا با خطر خطای انسانی مواجه شوند، اکنون با استفاده از Decentralized Finance دارای امنیت بیشتری می باشند. زیرا دیفای این امکان را می دهد تا این خدمات از طریق کدی تحت کنترل و بررسی قرار بگیرند.

ارسال دیدگاه